McDonald and Pelz müşterilerine, alım ve satım süreçlerinde destek verebilmeyi amaçlayan, tahıl, yağlı tohumlar ve yenilenebilir enerji gibi cari marketlerde aktif bir aracı kurumdur.

Bizler, bu süreçleri, müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda, en iyi alıcı / satıcıyı biraraya getirerek, taraflara daha kârlı, daha güvenilir ve daha kolay ticaret şartları oluşturmak için çalışmaktayız.

Geride bıraktığımız 32 yılı aşkın süre içinde, McDonald & Pelz, sektörde lider haline geldi. Bundan sonraki yıllarda da bu konumumuzu koruyarak, gelişmeye devam etmeyi amaçlamaktayız. Günümüz itibariyle, Kansas, Colorado, Minnesota, Illinois, Avustralya, Brezilya, Arjantin, Türkiye, Çin ve Hindistan’da toplam 41 brokerimiz bulunmaktadir. Ekibimiz dahilindeki brokerlerimizin tahıl sektöründeki deneyimleri kümülatif olarak değerlendirildiğinde, 60 yıldan fazla bir tecrübeye tekabül etmektedir.

Bizler, hububat, yağlı tohumlar ve yenilenebilir enerji ürünlerine yönelik kaynak temini ve dağıtım ağı oluşturma süreçlerinin tamamını, müşterilerimizin daha kolay, daha verimli ve daha makul maliyetlerle gerçekleştirebilmesi için emek veriyor ve bu çabamızla da gurur duyuyoruz.

©2015 Mcdonaldpelz.com